Oferta/Druk biurowy/Urządzenia A3/A4

Oferta produktowa

Canon ircadv5045i

Drukarka wielofunkcyjna imageRUNNER ADVANCE C5000 z serii produktów Canon EQ80 spełnia wymagania związane z drukowaniem dokumentów i pomaga realizować cele związane z ekologią.
Seria produktów EQ80 obejmuje najlepiej sprzedające się modele z ostatnich lat, które zostały przeprojektowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy Canon w celu uzyskania atrakcyjnych cenowo, wysokiej jakości drukarek wielofunkcyjnych przy znacznym zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko. Ponieważ każdy produkt z serii EQ80 wyprodukowano, wykorzystując co najmniej 80% istniejących już części i komponentów, możliwe było zmniejszenie emisji CO2 związanej z produkcją o 80%.

Kolorowe urządzenia Canon serii iR Advance C5000 wspierają obieg dokumentów i uspawniają komunikację biznesową w firmie. Zapewniają wysoką wydajność pracy i wyjątkową jakość, chronią poufne informacje i są przyjazne dla środowiska. Seria Canon Advance to doskonałe rozwiązania wielofunkcyjne dla najbardziej wymagających środowisk biurowych, które dają możliwość drukowania, kopiowania i przesyłania dokumentów w najwyższej jakości i w kolorze wraz z profesjonalnymi funkcjami wykańczania. Przy projektowaniu tych urządzeń ważnym było utrzymanie kosztów ekspolatacji na niskim poziomie, łatwa obsługa urządzenia oraz zapewnienie wysokiego poziomu kontroli i bezpieczeństwa.

Specyfikacja:

Prędkosć A4 45ppm (BW/kolor)
Prędkosć A3 26ppm (BW/kolor)
Rozdzielczosc drukarki 1200dpix1200dpi (tylko dla tekstu/linii)
System operacyjny Windows 2000/XP/Server2003/ Server2008/Vista/Win7, Mac OSX 10.4.9 lub późniejszy
Skaner typu SEND; typu TWAIN
Pobór mocy 1.8kW maks.
Wymiary 620 x 760 x 982mm
Waga Około 153kg (wraz z DADF)

Kompatybilne systemy:

Kolejne kroki:

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Sprawdź jakie to łatwe.

Universal login manager

Wyjątkowe możliwosci dla małych i średnich firm.

Mobilny wydruk i skan

Druk i skan z/do urządzeń Android - aplikacja dostępna w SKLEP PLAY.