Rozwiązania

      Oprogramowanie do obiegu dokumentów pozwala zwiększyć produktywność, zredukować koszty i realizować zlecenia pod presją czasu. Przeznaczone także do przemysłowej automatyzacji obiegu dokumentów i zarządzania nimi. Obejmuje pełen zakres zastosowań: faktury, wyciągi bankowe, czasopisma, gazety, korespondencję masową oraz zastosowania fotograficzne i graficzne.

Technolgia Advance:

Kontrola kosztów i zabezpieczenie informacji poprzez zarządzanie dostępem i użytkowaniem urządzeń na poziomie funkcji i użytkowników.


Rozwiązania Advance:

Nowości produktowe

Seria imageRUNNER ADVANCE zapewnia wysoką wydajność i niezawodną jakość wydruków kolorowych w środowiskach biurowych o dużych wymaganiach. Te zaawansowane urządzenia wielofunkcyjne działają z większą produktywnością dzięki usprawnionym cyklom obiegu dokumentów i intuicyjnej obsłudze, a jednocześnie dbają o bezpieczeństwo danych. Są niezbędnym elementem nowoczesnego miejsca pracy.Druk kolorowy i czarno-biały z szybkością 35/45/50 str./min
Kolorowy ekran dotykowy WVGA o przekątnej 25,6 cm (10,1 cala) z możliwością personalizacji (obsługa podobna jak w przypadku ekranów smartfonów)
Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, wysyłanie, przechowywanie i opcjonalna funkcja faksu
Maksymalna pojemność zasobników papieru: 6 350 arkuszy
Imponujące funkcje wykańczania i publikowania w firmie
Zaawansowane funkcje zabezpieczeń
Łatwe zarządzenie urządzeniem i flotą
Czołowa w tej klasie energooszczędność


NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Sprawdź jakie to łatwe.

Universal login manager

Wyjątkowe możliwosci dla małych i średnich firm.

Mobilny wydruk i skan

Druk i skan z/do urządzeń Android - aplikacja dostępna w SKLEP PLAY.