O firmie

      Swoje początki firma datuje na rok 1989. To w tym roku XERRO-POLSKA sprzedaje swoją pierwszą fotokopiarke. Tak własnie nazywały sie wtedy urządzenia do kopiowanie oparte na amoniaku. Dynamiczny rozwój naszego kraju po roku 1989 wpływa korzystnie i na rozwój firmy, która rozpoczyna import kserokopiarek Canon. Na początku były to małe NP -150 / 155 i NP 2012 , NP 2215. Jednocześnie rozpoczyna sie długoletni proces kształcenia kadry zawodowej w Centrum szkoleniowym firmy Canon w Budapeszcie.

Rozwój firmy jak i wielkośc sprzedaży urzadzeń Canon nie pozostaje bez uwagi firmy Canon i Inc.Japan. W roku 1994 otwiera ona biura reprezentacyjne w Polsce i powołuje spółkę Canon polska sp. zo.o. I tak nierozerwalnie do dnia dzisiejszego Firma Xerro-Polska reprezentuje firme Canon Polska na terenie śląska.

Firma Xerro-Polska jest jedną z największych firm na terenie ślaska oferująca sprzęt biurowy i serwis. Przez lata była nagradzana za zajmowanie najwyższych miejsc w rankingu firm oferujących rozwiązania techniki biurowej. Możemy poszczycić sie złotym partnerem firmy Canon oraz wyróżnieniem za największą sprzedaż na terenie ślaska produktów tej firmy . Wszystko to nie byloby możliwe, gdyby nie nasi wierni klienci od lat obdarzajacy Nas swoim zaufaniem. Wszystkim obecnym i przyszłym serdecznie dziękujemy.Zarząd
XERRO-POLSKA

Certyfikaty:

Jako jedyna firma na ślasku jesteśmy srebrnym partnerem Canon w sprzedaży i serwisowaniu urządzeń biurowych z serii iR oraz iRC.Jesteśmy srebrnym partnerem w sprzedaży oraz serwisowaniu urzadzeń drukujących wiekoformatowych LFP.


Przydatne linki

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Sprawdź jakie to łatwe.

Universal login manager

Wyjątkowe możliwosci dla małych i średnich firm.

Mobilny wydruk i skan

Druk i skan z/do urządzeń Android - aplikacja dostępna w SKLEP PLAY.