Oferta

Kompleksowa seria drukarek biurowych spełni Twoje oczekiwania w zakresie drukowania.

Druk biurowy

Kompleksowa seria drukarek biurowych spełni Twoje oczekiwania w zakresie drukowania. Drukarki umożliwiają pracę w domowym biurze i w niestandardowych godzinach. Niezależnie czy korzystają z nich osoby pracujące w domu, pracownicy mobilni współdzielący miejsce pracy czy pracownicy podróżujący służbowo po świecie, wszyscy mają możliwość współpracy w sposób, jakby znajdowali się w jednym pomieszczeniu.

Urządzenia drukujące

Druk Wielkoformatowy

Kopiowanie, drukowanie, skanowanie i elektroniczna dystrybucja wielkoformatowych dokumentów kolorowych i czarno-białych, zarówno dokumentacji technicznej jak i grafiki reklamowej, korzystając z pełnej oferty rozwiązań wielkoformatowych: drukarek, ploterów, kopiarek, skanerów i oprogramowania. Rozwiązania z zakresu zarządzania zadaniami drukowania i dokumentami w zastosowaniach druku wielkoformatowego.

Urządzenia wielkoformatowe

Universal Login Manager

Wyjątkowe możliwosci dla małych i średnich firm.
-Godna zaufania autoryzacja i możliwosć zbudowania własnego obiegu pracy
-Kontrola kosztów i zabezpieczenie informacji poprzez zarzadzanie dostępem i użytkowaniem urzadzeń na poziomie funkcji i użytkowników.


Rozwiązania:

Nowości produktowe

Seria imageRUNNER ADVANCE zapewnia wysoką wydajność i niezawodną jakość wydruków kolorowych w środowiskach biurowych o dużych wymaganiach. Te zaawansowane urządzenia wielofunkcyjne działają z większą produktywnością dzięki usprawnionym cyklom obiegu dokumentów i intuicyjnej obsłudze, a jednocześnie dbają o bezpieczeństwo danych. Są niezbędnym elementem nowoczesnego miejsca pracy.Druk kolorowy i czarno-biały z szybkością 35/45/50 str./min
Kolorowy ekran dotykowy WVGA o przekątnej 25,6 cm (10,1 cala) z możliwością personalizacji (obsługa podobna jak w przypadku ekranów smartfonów)
Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, wysyłanie, przechowywanie i opcjonalna funkcja faksu
Maksymalna pojemność zasobników papieru: 6 350 arkuszy
Imponujące funkcje wykańczania i publikowania w firmie
Zaawansowane funkcje zabezpieczeń
Łatwe zarządzenie urządzeniem i flotą
Czołowa w tej klasie energooszczędność


NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Sprawdź jakie to łatwe.

Universal login manager

Wyjątkowe możliwosci dla małych i średnich firm.

Mobilny wydruk i skan

Druk i skan z/do urządzeń Android - aplikacja dostępna w SKLEP PLAY.